KONST / Litografier / Färglitografi 14114022
nr 1411 4022
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 147/360, bladets mått: 37x27, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:29:49
1.500 kr
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr